Firmy, se kterými spolupracujeme

Magna-Power

Společnost Magna-Power vyvíjí a vyrábí robustní programovatelné napájecí zdroje a zátěže ve své produktové řadě od 1,25 kW do 2000 kW +. Výrobky Magna-Power pomáhají při výrobě elektrických vozidel, simulují solární panely užívají se pro vývoj střídačů, napájejí radarové systémy, řídí trakční regulátory pro vývoj lokomotiv, nebo je naleznete u univerzit při výzkumu.

Show more...

shieldex

Shieldex je přední výrobce metalizovaných textilií s výrobním závodem v německých Brémách. Používáme pravé kovové stříbro, měď, nikl a cín a tyto kovy začleňujeme do textilií celosvětově unikátním chemickým procesem, který nám umožňuje využít přirozené vlastnosti těchto kovů v textilní a flexibilní podobě. Stínění Shieldex® EMC je ideální volbou pro laboratorní testy a měření ve frekvenčním rozsahu od 0,03 do 16 GHz a stínění do 95 dB. Díky flexibilním a lehkým komponentům jsou naše stíněné stany přenosné a lze je postavit a rozložit ve velmi krátké době.

Show more...

Ceyear

Ceyear – China Electronic Technology Instruments Co. Ltd byla založena v roce 2015 se sídlem v Qingdao. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu elektronických měřicích přístrojů, automatických testovacích systémů, mikrovlnných komponentů atd. Úzce spolupracuje s vývojovými týmy společnosti CETC, kterou vlastní.

Show more...

Bonn Elektronik

BONN Elektronik byl založen v roce 1975 poblíž Mnichova pro vývoj a výrobu RF komponentů. Dnes společnost vyvíjí a vyrábí RF výkonové zesilovače, zesilovačové systémy a řešení na přání zákazníků a dle potřeb současného trhu.

Show more...

Instrument Systems

Společnost byla založena Richardem Distlem v Mnichově v roce 1986, dnes je Instrument Systems jedním ze světových lídrů v technologiích vysoce přesných optických spektrometrů a komplexních systémů pro měření optického záření a analýzy optických vlastností materiálů a zdrojů světla, jako jsou zdroje LED.

Show more...

Enhancell

Enhancell je softwarová společnost, která vytváří nové a inovativní nástroje pro testování bezdrátových sítí. Tým odborníků v oblasti mobilních sítí a kreativních návrhářů softwaru usiluje o zjednodušení a zlevnění měření kvality poskytovaných služeb dnešních mobilních sítí.

Show more...

EMC komory

Společnost se specializuje na navrhování, výrobu a implementaci elektromagnetických absorpčních materiálů a stíněných komor pro oblasti elektromagnetické kompatibility (EMC), mikrovlnných a anténních měření, ale i kybernetické bezpečnosti. Oblast aplikací byla rozšířena i na realizaci akreditovaných měření dle ISO / IEC 17025.

Show more...

SystemWare

Společnost SystemWare poskytuje špičková řešení technického zabezpečení pro ochranu vládních, firemních i soukromých subjektů. Nabízí radiofrekvenční dohledové a analyzační nástroje pro bezdrátové komunikace

Show more...

ITech

Profesionální tajwanská společnost vyvíjející a vyrábějící více jak 400 produktů, mezi které převážně patří programovatelné AC/DC zdroje a elektronické zátěže, testery vnitřního odporu baterií a systémy pro nabíjení a vybíjení bateriových zařízení.

Show more...

Schwarzbeck

Schwarzbeck je společnost s dlouholetou tradicí výroby měřicího příslušenství pro elektromagnetickou kompatibilitu. Jedná se především o antény pro EMI i EMS, umělé sítě a řadu dalšího vybavení pro měření dle automobilových, vojenských i komerčních norem.

Show more...

Com-Power

Com-Power se specializuje na oblast elektromagnetické kompatibility EMC. Vyrábí různé produkty sloužící pro odhalení nežádoucího vyzařování a jeho potlačení v elektronických výrobcích, a nabízí také produkty potřebné pro testování výrobků vůči elektromagnetickému poli a injektovanému proudu. Výrobky jsou navrhovány dle požadavků odpovídajících EMC norem.

Show more...

Rohde & Schwarz

Technologická skupina založená v Mnichově vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu elektronického investičního zboží pro průmyslové a vládní zákazníky se zaměřením na řešení, která přispívají k bezpečnějšímu a propojenému světu. Tuto společnost založili před více než 85 lety univerzitní přátelé Dr. Lothar Rohde a Dr. Hermann Schwarz.

Show more...

Consultix

Od svého založení v roce 2005 společnost Consultix pomohla znovu definovat a rozšířit trh telekomunikačních testovacích zařízení pro venkovní aplikace. Kromě inovativních ručních RF testerů pro obecné účely společnost vede na trhu také nejkomplexnější portfolio testovacích a plánovacích nástrojů pro rychle rostoucí průmysl IBS / DAS. Produktové řady Consultix pokrývají celý životní cyklus projektu od konce do konce; od návrhu a ověření, testování instalace a uvedení do provozu až po dlouhodobá řešení údržby, optimalizace a monitorování. Naše inovativní řada řešení a služeb pomáhá operátorům, dodavatelům sítí a systémovým integrátorům po celém světě dosáhnout maximálního výkonu při návrhu, rychlých dodávek projektů a nízkých OPEX.

Show more...

Power Electronic Measurements

Společnost Power Electronic Measurements Ltd (PEM) je předním výrobcem na trhu ve vývoji a výrobě širokopásmových měřících zařízení založených na technologii Rogowski. Společnost PEM, založená v roce 1991, může oprávněně propagovat univerzální širokopásmový převodník Rogowski. Dříve byla tato technologie relativně neznámá a používána pouze pro několik specializovaných aplikací. PEM nadále poskytuje nejmodernější snímače Rogowski v celé řadě aplikací a průmyslových odvětví a poskytuje poradenství a podporu inženýrům s aktuálními problémy v oblasti měření. K dnešnímu dni společnost PEM exportovala do více než 35 zemí po celém světě a za své zákazníky může počítat mnoho předních světových strojírenských společností a výzkumných institucí.

Show more...

PCTEL

PCTEL poskytuje výkonná technologická řešení telekomunikační účely. Tato značka znamená excelenci a inovaci v anténách a testovacích a měřicích řešeních, která splňují jedinečné potřeby zákazníků.

Show more...

RADITEQ

Raditeq nabízí rozmanité a obrovské množství přístrojů pro EMC testování a měření, jako jsou sondy elektrického pole, generátory elektrického pole, RF měřiče výkonu a modulární testovací systémy.

Show more...

SANKO / Bird

Společnost Sanko Technologies Sdn Bhd založená v roce 2019 a se sídlem v Penang Malajsie je výrobcem a poskytovatelem nástrojů pro testování RF a bezdrátové komunikace a celkových řešení pro Bird.

Show more...