Firmy, se kterými spolupracujeme

Magna-Power

Společnost Magna-Power vyvíjí a vyrábí robustní programovatelné napájecí zdroje a zátěže ve své produktové řadě od 1,25 kW do 2000 kW +. Výrobky Magna-Power pomáhají při výrobě elektrických vozidel, simulují solární panely užívají se pro vývoj střídačů, napájejí radarové systémy, řídí trakční regulátory pro vývoj lokomotiv, nebo je naleznete u univerzit při výzkumu.

PRODUKTY

Ceyear

Ceyear – China Electronic Technology Instruments Co. Ltd byla založena v roce 2015 se sídlem v Qingdao. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu elektronických měřicích přístrojů, automatických testovacích systémů, mikrovlnných komponentů atd. Úzce spolupracuje s vývojovými týmy společnosti CETC, kterou vlastní.

PRODUKTY

Bonn Elektronik

BONN Elektronik byl založen v roce 1975 poblíž Mnichova pro vývoj a výrobu RF komponentů. Dnes společnost vyvíjí a vyrábí RF výkonové zesilovače, zesilovačové systémy a řešení na přání zákazníků a dle potřeb současného trhu.

PRODUKTY

Instrument Systems

Společnost byla založena Richardem Distlem v Mnichově v roce 1986, dnes je Instrument Systems jedním ze světových lídrů v technologiích vysoce přesných optických spektrometrů a komplexních systémů pro měření optického záření a analýzy optických vlastností materiálů a zdrojů světla, jako jsou zdroje LED.

PRODUKTY

Enhancell

Enhancell je softwarová společnost, která vytváří nové a inovativní nástroje pro testování bezdrátových sítí. Tým odborníků v oblasti mobilních sítí a kreativních návrhářů softwaru usiluje o zjednodušení a zlevnění měření kvality poskytovaných služeb dnešních mobilních sítí.

PRODUKTY

Siepel

Společnost se specializuje na navrhování, výrobu a implementaci elektromagnetických absorpčních materiálů a stíněných komor pro oblasti elektromagnetické kompatibility (EMC), mikrovlnných a anténních měření, ale i kybernetické bezpečnosti. Oblast aplikací byla rozšířena i na realizaci akreditovaných měření dle ISO / IEC 17025.

PRODUKTY

SystemWare

Společnost SystemWare poskytuje špičková řešení technického zabezpečení pro ochranu vládních, firemních i soukromých subjektů. Nabízí radiofrekvenční dohledové a analyzační nástroje pro bezdrátové komunikace

PRODUKTY

ITech

Profesionální tajwanská společnost vyvíjející a vyrábějící více jak 400 produktů, mezi které převážně patří programovatelné AC/DC zdroje a elektronické zátěže, testery vnitřního odporu baterií a systémy pro nabíjení a vybíjení bateriových zařízení.

PRODUKTY

Schwarzbeck

Je společnost s dlouholetou tradicí výroby měřicího příslušenství pro elektromagnetickou kompatibilitu. Jedná se především o antény pro EMI i EMS, umělé sítě a řadu dalšího vybavení pro měření dle automobilových, vojenských i komerčních norem.

PRODUKTY

Com-Power

Com-Power se specializuje na oblast elektromagnetické kompatibility EMC. Vyrábí různé produkty sloužící pro odhalení nežádoucího vyzařování a jeho potlačení v elektronických výrobcích, a nabízí také produkty potřebné pro testování výrobků vůči elektromagnetickému poli a injektovanému proudu. Výrobky jsou navrhovány dle požadavků odpovídajících EMC norem.

PRODUKTY

Rohde & Schwarz

PRODUKTY

Transcom Instruments

Společnost Transcom Instruments založená v roce 2005 se sídlem v Šanghaji, je předním výrobcem a poskytovatelem testovacích přístrojů pro RF a bezdrátovou komunikaci a celkových řešení v Číně.

PRODUKTY